Єрофєєв. Похмільний ангел

“Єрофєєв.Похмільний ангел” – це перша ( і поки єдина) вистава, яку я переглянула в театрі-студії імпровізації “Чорний квадрат” ( як не полінуюсь, то розкажу вам про сам театр окремим постом).

“Єрофєєв. Похмільний ангел” – це трагікомедія за мотивами твору Венедикта Єрофєєва “Москва-Петушки”.
Це історія про алкоголіка-інтелектуала Вєнічку, який їде з Москви в Петушки, до коханки і дитини.
У виставі грають всього троє акторів.
Це Олексій Курилко (Вєнічка), який є і режисером цієї вистави, а також Оксана Брагінець та Костянтин Данилюк.

Протягом вистави ми разом з Вєнічкою долаємо 125км залізничних колій з Москви в Петушки, слухаємо інтелектуальні розмови Вєнічки з самим собою, та сміємось. Вистава справді дуже смішна і трагічна водночас.

Олексій Курилко просто неперевершений в ролі Вєнєчки, він захоплює увагу глядачів настільки, що інколи я навіть забувала, шо я в театрі, і переносилась в саму виставу. Дуже крутими були імпровізації актора (імпровізація на сцені – візитка Чорного квадрата), коли в когось з глядачів задзвонив телефон, то актор це вдало обіграв у виставі. І взагалі, впродовж всієї вистави був контакт з публікою, і це дуже круто.

Оскільки всі події відбуваються в радянський період, у виставі використано дуже багато радянських пісень. Найсмішнішим для мене було те, що я знала тексти всіх цих пісень, а у Vovanada  від того був легенький шок 😀

Єдине, що мені не дуже сподобалось, це те, що вистава російською мовою.

 

 

 • zymova

  у них всі вистави російською. дивно, що телефон задзвонив. у них таке кумедне звернення перед виставою завжди щодо мобільних. щоб не вимкнути дійсно треба бути саме таким, як вони кажуть))

  • я знаю, що в них увесь репертуар російською) а звернення я не пам2ятаю, бо то давно було(

   • zymova

    щось на кшталт : „просимо вимкнути мобільні телефони і решту видающих звух пристроїв. а тих, в кого таки щось задзвонить чи запищить будемо вважати дегенератами або пі…ми, бо інакшого пояснення нерозуміння простого прохання немає“. не дослівно, але сенс такий : )