Знайомство з натуральними масками ТМ Uspix

2 місяці тому натрапила на українського виробника натуральних масок – ТМ Uspix. Одразу вирішила замовити аж 5 штук. Ну щоб не мало 😀 В результаті, собі лишила 3, а дві подарувала – мамі і подрузі, бо термін придатності цих масок – 3 місяці від дати виробництва. Зберігати їх треба в холодильнику. Маски від Uspix не для ледачих, адже вони мають накопичувальний ефект і використовувати їх треба щодня.  я в цьому плані трохи лінива, а може і не лише в цьому 😀

Про компанію  довго розписувати не буду, при бажанні, можете почитати все тут 

Кожна з масок Uspiх містить 3 інгредієнти. Два основних – ланолін і яєчні жовтки, а третій – в залежності від обраної вами маски (календула, авокадо, льон і т.д). ланолін – це очищений тваринний віск, який отримують при промивці овечої шерсті. Звісно, перед додаванням в маски він проходить очищення. Але специфічний запах лишається. Мені він нагадує запах акварельних фарб, змішаний з аптечним запахом, “на любітєля” 😀 В масках відсутні ефірні олії і косметичні ароматизатори.

Мені дуже сподобались брендовані баночки, в яких продаються маски. І мотузочка з етикеткою, на якій вказана назва маски – це дуже мило.
АЛЕ, це не зручно. бо коли кур’єр передав мені пакет з масками, всі ті мотузочки позлітали, і я не знала, де яка. Треба було трішки запаритись, щоб розпізнати, де яка. Крім того, на масках не вказана дата виготовлення чи термін придатності. Ок, я я купила маску і знаю, що використати її треба за 2місяці. Але ж я не знаю, коли саме її виготовили! Може за 2 дні до того, як я їх отримала, а може і за тиждень. Дуже хотілося б, щоб була максимальна дата придатності, або хоча б дата виготовлення.
Ще мене дуже насторожило те, що по кольору маски, які отримала я, дуже відрізняються  від тих, які представлені на сайті. Особливо, маски з календулою і бурими водоростями. На сайті вони якісь темніші. Складається враження, що мені просто “зажали” досипати додаткових інгредієнтів. Сподіваюсь, що я помиляюсь.

Маска з календули

20150429_190538[1]
Цією маскою я користувалась найбільше. Підходить для проблемної шкіри з висипами і пігментацією (якраз про мене).
Очищує, освіжає, регенерує. На сайті ще пишуть, що знижує жирність, але я цього  ефекту не помітила. Але почервоніння і запалення добре знімає.
Що мені не сподобалось: після змивання лишається відчуття “невимитості”, і це нормально, бо в масці є ланолін.

Маска з насіння льону

20150429_190455[1]
Виробник презентує цю марку, як універсальну. Якщо не можете обрати, яку спробувати, беріть цю. Маска непогано живить шкіру. Чудово усуває лущення і млявість шкіри, викликані неправильним доглядом (у мене таке часто буває, бо я пробую все і одразу).  Виробник пише, що маска допоможе розгладити неглибокі зморшки. Мабуть, мої мімічні зморшки вже дуже глибокі, бо мені нічого не розгладило 😀
І знову ж таки, мені не дуже подобається відчуття невимитості обличчя через ланолін.

Маска з бурих водоростей

20150429_190608[1]

 

Цією маскою я користувалась найменше. Чи через лінь, чи через те, що її не дуже зручно наносити, бо вона якась неоднорідна – не знаю.
Але вона дійсно живить шкіру і робить колір обличчя більш однорідним. Ефекту матування я не помітила, бо моя шкіра зараз не дуже і блистить.

 

Може хтось з вас вже теж користувався цими масками? Як враження?